Atstarojošs apģērbs Sunim.

Atstarojošā veste sunim

Vai Jūsu mājdzivnieks ir pietiekoši pamanāms citiem?

Daudzi mājdzivnieku saimnieki ir sakārušies ar situāciju, kad mīlulis kļust nemanāms tumšajā laikā.
Īpaši bīstamāk kļūst situācijās, kad mīlulis atrodas netālu no intensīvas satiksmes.
Dodoties pastaigās ir īpaši svarīgi būt pamanāmiem citiem ceļu satiksmes dalībniekiem, īpaši pārvietojoties gar ceļa malām!

Piedāvājam izgatavot atstarojošu apģērbu gan sunim, gan kaķim pēc pasūtījuma.
Izgatavosim atstarojošo apģērbu, pēc Jūsu dotajiem parametriem, ņemot vērā Jūsu mājdzivnieka izmērus, Lai apģērbs būtu piemērots jūsu mājdzivniekam un to būtu labāk pamanīt dienakts tumšajā laikā.

Atstarojošā veste sunimCik maksās apģērbs manam sunim?

Viss, kas nepieciešams ir veikt Jūsu mīluļa mērījumus.
Pēc Jūsu pieprasījuma izveidosim cenas piedāvājumu, ņemot vērā mājdzivnieka norādītos izmērus un nosūtīsim to uz Jūsu norādīto e-pastu 1-3 darba dienu laikā.


Apskatīt audumus / Izvēlies piemērotāko 

Apskati piedāvātos auduma veidus, krāsas un norādi to pasūtījumā.

Apģērbs mīlulim:

  • Pamanāms no liela attāluma - apģērbam ir iestrādāti atstarojošie elementi, lai tumšajā laikā apģērbs kļūtu spožš un pamanāms auto vadītājiem.
  • Redzams no visām pusēm - atstarojošo daļu novietojumus uz apģērba ir izvietots tā, lai apģērbs būtu pamanāms citiem ceļu satiksmes dalībniekiem no visām pusēm.
  • Audums -  Piedāvājam ūdens noturīgus audumus, ūdens atgrūdošus audumus, vai pat siltos vilnas audumus. Vairāk par audumu piedāvājumu jautājiet mums.
  • Vienkārši lietojams - Lai atvieglotu ģērbšanās procesu un apģērbs būtu drošs mīlulim, apģērba savienojamās daļas esam izvēlējušies no Velkro aizdares (āķīšu un cilpiņu līplentas).
  • Suņa apģērbs tiks izgatavots pēc pasūtījuma - Piedāvājam izgatavot apģērbu sunim pēc Jūsu norādītajiem parametriem, lai Jūsu mīlulim atstarojošā veste derētu kā uzliets. 
0
by Agnese Pundiņa
MADE IN LATVIA

Praktiskas dāvanas - Lietus mēteļi, atstarojošās vestes, transformējamās jakas, jostas, šalles un atstarojošs apģērbs sunim. 
Dāvanas no Līgo svētkiem līdz Ziemassvētkiem. 

 .