Atstarojošs apģērbs Sunim.

Veste sunim, Atstarojošā vese sunim, atstarojošs apģērbs mājdzivniekam. Atstarotājs sunim

Vai Jūsu mājdzivnieks ir pietiekoši pamanāms citiem?

Daudzi mājdzivnieku saimnieki ir sakārušies ar situāciju, kad mīlulis kļust nemanāms tumšajā laikā.
Īpaši bīstamāk kļūst situācijās, kad mīlulis atrodas netālu no intensīvas satiksmes.
Dodoties pastaigās ir īpaši svarīgi būt pamanāmiem citiem ceļu satiksmes dalībniekiem, īpaši pārvietojoties gar ceļa malām!

Piedāvājam izgatavot atstarojošu apģērbu gan sunim, gan kaķim pēc pasūtījuma.
Izgatavosim atstarojošo apģērbu, pēc Jūsu dotajiem parametriem, ņemot vērā Jūsu mājdzivnieka izmērus, Lai apģērbs būtu piemērots jūsu mājdzivniekam un to būtu labāk pamanīt dienakts tumšajā laikā.FLASHION WEAR - atstarojošs apģērbs

Apģērbs manam mīlulim.

Lai apģērbs derētu, kā uzliets izgatavojam to pēc pasūtījuma!
Viss, kas nepieciešams ir veikt Jūsu mīluļa mērījumus.
Pēc Jūsu pieprasījuma izveidosim cenas piedāvājumu, ņemot vērā mājdzivnieka norādītos izmērus un izvēlēto materiālu. Piedāvājumu nosūtīsim uz Jūsu norādīto e-pastu 1-3 darba dienu laikā.

Apskatīt audumus / Izvēlies piemērotāko 

Apskati piedāvātos auduma veidus, krāsas un norādi to pasūtījumā.

Ar ko ūdens noturīgais audums atšķiras no ūdens atgrūdošā auduma? 
Ūdens noturīgais audums nelaidīs cauri ne ūdeni, ne gaisu, kas nozīmē, ka ļoti vējainā un lietainā dienā sunīts jutīsies labi, bet karstā dienā neelpojošais audums kļus sviedrējošs. 

Savukārt ūdens atgrūdošam audumam būs laba gaisa caurlaidība, sunīts nesvīdīs, bet atrodoties ilgstošā lietū apģērbs var laist cauri mitrumu.

Audums "Oxford" - ūdens izturīgs,
Audums "Galant" - ūdens atgrūdošs,
Audums "Balteks" - ūdens atgrūdošs.

Apģērbs mīlulim:

  • Pamanāms no liela attāluma - apģērbam ir iestrādāti atstarojošie elementi, lai tumšajā laikā apģērbs kļūtu spožš un pamanāms auto vadītājiem.
  • Redzams no visām pusēm - atstarojošo daļu novietojumus uz apģērba ir izvietots tā, lai apģērbs būtu pamanāms citiem ceļu satiksmes dalībniekiem no visām pusēm.
  • Audums -  Piedāvājam ūdens noturīgus audumus, ūdens atgrūdošus audumus, vai pat siltos vilnas audumus. Vairāk par audumu piedāvājumu jautājiet mums.
  • Vienkārši lietojams - Lai atvieglotu ģērbšanās procesu un apģērbs būtu drošs mīlulim, apģērba savienojamās daļas esam izvēlējušies no Velkro aizdares (āķīšu un cilpiņu līplentas).
  • Suņa apģērbs tiks izgatavots pēc pasūtījuma - Piedāvājam izgatavot apģērbu sunim pēc Jūsu norādītajiem parametriem, lai Jūsu mīlulim atstarojošā veste derētu kā uzliets. 
0
Design by Agnese Pundiņa - Frīdenberga             
MADE IN LATVIA

Praktiskas dāvanas - Lietus mēteļi, atstarojošās vestes, transformējamās jakas, jostas, šalles un atstarojošs apģērbs sunim. 
Prakstiskas dāvanas Līgo svētkiem un Ziemassvētkiem. Atstarotāji - atstarojoši apģērbi. Stilīgas atstarojoš apģērbs. Atstarojoša veste sunim.
Atstarotāji. Stilīgas atstarojošas vestes, atstarojošas jakas, mēteļi. Atstarojošs apmetnis. Atstarojoša josta, atstarojoša cepure un citi aksesuāri. 
Kā arī atstarojoš apģērbs mājdzivniekiem - atstarojoša veste sunim.
www.flashionwear.lv | [email protected] | +371 29363404

 .