FLASHION wear mājaslapas noteikumi.

Ir kādi jautājumi?

Sazinies ar mums! Kopīgiem spēkiem atradīsim risinājumu!

Kas ir atteikuma tiesības un kādos gadījumos tās var izmantot?

  1. Slēdzot distances līgumu, t.i. veicot pirkumu zīmola "FLASHION wear" mājas lapā, Jūs varat izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā no preces saņemšanas dienas. Atteikuma tiesības neattiecas uz juridiskām personām.

  2. Atteikuma tiesību termiņš jāskaita šādi: ja tiek iegādāta prece - no dienas, kad patērētājs ir ieguvis preci valdījumā; ja 1 pasūtījumā tiek pasūtītas vairākas preces, kuras piegādā atsevišķi, - no dienas, kad patērētājs ir ieguvis valdījumā pēdējo preci; ja tiek piegādāta prece, kas sastāv no vairākām partijām vai daļām, - no dienas, kad patērētājs ir ieguvis valdījumā, preces pēdējo partiju vai daļu.

  3. Jums ir tiesības atteikuma tiesību izmantošanas laikā izmēģināt attiecīgo preci, lai pārliecinātos, vai tā atbilst Jūsu vajadzībām un vēlmēm. Atcerieties! Atteikuma tiesību izmantošanas termiņā Jums ir tiesības preci lietot tiktāl, ciktāl  tas nepieciešams preces pārbaudei (tikpat lielā mērā, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā).

  4. Izmantojot atteikuma tiesības, Jūs esat atbildīgs par preces lietošanu, kas pārsniedz preces pārbaudes nolūkam paredzēto, par tādu preces lietošanu atteikuma tiesību izmantošanas termiņā, kas nav savienojama ar labas ticības principu, kā arī par preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos.

  5. Zīmola "FLASHION wear" preces pārdošanas vai pasūtījuma nodošanas brīdī jānosūta uz Jūsu norādīto e-pasta adresi atteikuma veidlapa, kurā norādīts pārdevēja nosaukums, adrese un sniegts atteikuma tiesību apraksts.

  6. Gadījumos, kad minēta atteikuma veidlapa tika pazaudēta, to var lejupielādēt šeit: Atteikuma veidlapa.
  7. Jūsu pienākums ir 14 dienu laikā no atteikuma veidlapas nosūtīšanas atgriezt preci pārdevējam. Atgriežot preci pārdevējam, Jums ir jānodrošina iepakojums preces transportēšanai.

  8. Ja Jūs izmantojat atteikuma tiesības un tas nav saistīts ar attiecīgās preces vai pakalpojuma neatbilstību līguma noteikumiem, tad Jūsu pienākums ir segt izmaksas, kas saistītas ar preces nosūtīšanu atpakaļ.

  9. Ja Jūs izmantojiet atteikuma tiesības, dizaineres Agneses Pundiņas radītam zīmolam "FLASHION wear" ir pienākums iespējami agrāk, bet ne vēlāk kā 14 kalendāro dienu laikā no dienas, kad Jūs esat nosūtījis rakstisku atteikumu, atmaksāt Jums visas Jūsu veiktās iemaksas. Zīmols "FLASHION wear" atmaksā naudu tikai uz atteikuma veidlapā norādīto bankas kontu.

  10. Lai izmantotu atteikuma tiesības, Jūs varat atgriezt preci, sazinoties ar mums pa tālruni +371 29363404 vai arī nosūtot preci ar kurjera vai Latvijas Pasta starpniecību uz adresi: Akotu 4, Alejas, Ķevavas nov. Rīgas raj. LV-2111 kopā ar atteikuma veidlapu.