Atstarojošā veste / mētelis

Jūties ērti un droši ikdienā.


Izskats

Ar ko šis apģērbs ir tik īpašs?

 

 • 1. IZSKATS. Mūsdienīgais apģērba dizains atsvaidzinās esošo garderobi ar savu stilu un funkcionalitāti.

  Kurš ir teicis, ka atstarojošajam apģērbam ir jābūt uzkrītošam vai pat uzbāzīgam?! Zīmols FLASHION wear saka, ka apģērbam ir jābūt gaumīgam un efektīvam, lai nēsātājs justos ērti un droši.


 • 2. SEŠI VIENĀ - Tas ir transformējams apģērbs, kuru var nēsāt sešos dažādos variantos, pielāgot laika apstākļiem vai garastāvoklim. To var nēsāt gan garajā variantā, gan īsajā variantā.
  No vienas puses apģērbs ir nēsājams īsajā variantā ar kapuci, bet no otras puses to var nēsāt, garajā variantā ar augstu krāgas daļu. 
  Apģērbs ir nēsājams, gan no augšpuses, gan no apakšpuses, jeb "kājām gaisā", kas ļauj apģērbam būt pielāgojamam dažādām vajadzībām. 
  Ar to var variēt, pielāgot laika apstākļiem un pat atrast jaunu nēsāšanas variācijas.
  (Nēsāšanas instrukcija ir iekļauta) Skatīt video pamācību.

 • 3. RESPEKTS no auto vadītājiem! Labi pamanīs uz ceļa - apģērbā ir iestrādāti atastarojoši elementi un atstarojošās virsmas laukums ir pietiekami liels, lai tas būtu pamanāms autovadītājam no liela attāluma.

 • 4. VIEGLI POGĀJAMS - Apģērbs darbojas uz magnētiskajām aizdarēm, lai atvieglotu ģērbšanās procesu. 
  Magnēti viegli savienojas savā starpā, tie ir ērti aizpogājami un atpogājami.

 • 5. TO NEVAR UZVILKT NEPAREIZI. Apģērbs ir nēsājams no abām pusēm - gan no augšpuses, gan no "kājām gaisā" puses. Lai kuru no pusēm izvēlētos, tas vienēr izskatīsies labi uz auguma.

 • 6. OVERSIZE tipa apģērbs - Apģērbs ir brīvi krītošs un to var nēsāt uz virsdrēbēm, vai lietot tās vietā.
  Aukstajā sezonā apģērbu var nēsāt uz esošā mēteļa, lai uzturētu papildus siltumu, bet siltajā sezonā apģērbu var nēsāt kā mēteli vai jaku aizvietojot virsdrēbes.

 • 7. UNISEX - Apģērbu var nēsāt, gan sievietes, gan vīrieši. 
  Apģērba modelis ir pielāgots tā, lai tas izskatītos labi, gan uz vīrieša auguma, gan uz sieviešu auguma.

Video pamācība ir aplūkojama šeit.


Apskatīt visu piedāvājumus e-veikalā

Ko izvēlēties, 
vesti vai mēteli?

Kad piedāvājums ir liels, bieži vien ir grūti saprast, ko lai izvēlas no visa piedāvājuma klāsta? Kas tieši man, būtu viss piemērotākais? Ko izvēlēties vesti vai mēteli?

Veste -

Vesti var ērti nēsāt gan uz virsdrēbēm (uz mēteļiem un jakām) ziemas periodā. Savukārt siltajā periodā veste labi noder vēsajiem vakariem, kad ir pietiekami silts lai virsjaku varētu nomainīt uz vesti.

Galerija

Foto attēli no tirdziņiem.